BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Kur tiek ražots MĪCI plastilīns?

MĪCI ražo Latvijā, mazā Kurzemes pilsētiņā- Sabilē, Talsu novadā. MĪCI tiek ražots mazā ražotnē, jo esmu mamma divām meitām un mana prioritāte ir būt kopā ar bērniem, paralēli sava biznesa attīstībai. MĪCI komandā šobrīd strādā 2 cilvēki.

2.  No kā sastāv MĪCI plastilīns?

MĪCI plastilīns sastāv no kviešu miltiem (alergēns!), sāls, ūdens, augu eļļas, monokālija tartrāta (konditorejas izejviela), pārtikas krāsvielas un vanilīna. Visas sastāvdaļas tiek iegūtas Eiropas Savienībā, visas ir pārtikas izejvielas, tādēļ sakām droši- MĪCI ir absolūti drošs pat gadījumos, kad bērns to netīšām pagaršo. Tomēr mēs nerekomendējam ēst MĪCI.

SVARĪGI (bērniem ar glutēna nepanesamību)-MĪCI SATUR KVIEŠU MILTUS//GLUTĒNU!!

3. No kāda vecuma bērnam MĪCI plastilīns ir piemērots?

MĪCI ir drošs lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma. MĪCI plastilīns ir jālieto vecāku uzraudzība, jo pastāv aizrīšanās risks. Bet mūsu novērojumi liecina, ka ar MĪCI rotaļājas bērni apm.no 1.5 gadu vecuma (TIKAI vecāku uzraudzībā!). 

4. Cik ilgi MĪCI plastilīns ir labs lietošanai?

Pēc mūsu pieredzes, ar MĪCI vari spēlēties no 10- 12 mēnešiem, vai pat ilgāk. Pēc MĪCI izmantošanas tu vari to ielikt kompostā (bioloģiskais atkritums), bet trauciņu izmantot maziem akmentiņiem, pērlītēm vai končiņām :) MĪCI priecāsies, ja nomazgāsi rociņas pirms katras izmantošanas, lai plastilīns būtu derīgs ilgāk.

5. Kas ir baltie kristāliņi, kurus var ieraudzīt uz MĪCI plastilīna, ja tas ilgāku laiku nav aiztikts?

Tas ir sāls. MĪCI plastilīna sastāvā ir visai daudz sāls. Samīci MĪCI atkārtoti un spēlējies tālāk. Sāls nogulsnes ir dabīgs process un tas neietekmē produkta kvalitāti.

6. Kāda ir MĪCI lietošanas instrukcija?

Ar MĪCI viss ir vienkārši- paspēlējies un atliec atpakaļ trauciņā (tāpēc izmantojam trauciņus, kas neļauj piekļūt gaisam)! Ievēro, lai MĪCI netiek atstāts tiešos saules staros un lielā karstumā (ja tā gadījies-droši liec ledusskapī). Ja gadās atstāt MĪCI bez iepakojuma ilgāk, neskumsti- MĪCI tik ātri nemaz nesakalst (tas var stāvēt bez ielikšanas trauciņā vairākas stundas). Bet, ja gadās, ka MĪCI ir apkaltis- samīci to atkārtoti ar mitrām rokām (ūdenī samitrinātām) un ieliec atpakaļ trauciņā. Neliec pašu MĪCI plastilīnu tieši ūdenī! Ja liekas, ka MĪCI palicis pārāk mīksts (arī tā mēdz būt-visbiežāk, ja MĪCI stāv pārāk siltā telpā), tad vari pielikt kviešu miltus (daudzums- pēc sajūtas).

7. Kur tiek ražoti visi pārējie MĪCI produkti?

99% mūsu produktu tiek ražoti Latvijā, atlikušie 1%- citā Eiropas Savienības valstī.

Mēs esam PAR lokāliem produktiem!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.