MĪCI ir mīlestība uz bērniem, uz rotaļāšanos un bērnu attīstību...

Es esmu Kristīne, MĪCI radītāja un idejas autore. MĪCI radīju aiz mīlestības uz savām divām meitām. Viņas taisīja no mīklas visu priekš rotaļāšanās- gan ēdienu lellēm, gan pašas lelles.Un tad es atklāju, ka varu pagatavot brīnišķīgu veidošanas mīklu es pati.  Sākotnēji mājās pagatavotu veidošanas mīklu taisīju tikai priekš saviem bērniem, jo viņas abas bija visīstākās dažādu veidošanas mīklu mīļotājas. Tā iesākās manas veidotās mīklas ceļš pie jums...

MĪCI plastilīns

Kas ir svarīgi man? 

Dabiskums. Lai manis radītais produkts būtu drošs bērniem. MĪCI sastāvā nav nezināmas izcelsmes vielas. MĪCI sastāvdaļas nav noslēpums. MĪCI veidošanas mīkla sastāv no kviešu miltiem, sāls, ūdens, augu eļļas, monokālija tartrāta (profesionālās konditorejas izejviela), pārtikas krāsvielas un vanilīna. Un tas viss! 

Mīksta un ērta. Mēs ar meitām nebijām mierā ar veikala plastilīnu, kas bija ilgi jāsilda rokās, lai ar to darbotos.  Tādēļ MĪCI ir mīksts. Tieši tik mīksts cik mazajām rociņām spēka mīcīt. Ērts, jo nav jāsilda, lai darbotos ar to. Tāpat MĪCI veidošanas mīkla nesakalst tik ātri, ja tā tiek aizmirsta ielikt atpakaļ trauciņā. Un tas tiešām ir ērti!

Lokāls produkts. Veidošanas mīkla tiek ražota Latvijā, Kurzemē. Veidošanas mīklas sastāvā ir Latvijā ražoti kviešu milti. Iepērkoties pie MĪCI, tu  iegūsti ne tikai kvalitatīvu lokālu produktu sev, bet vienlaicīgi arī atbalsti mūs-ģimeni, kas izvēlējusies dzīvot un audzināt savus bērnus Kurzemes vidū.

Pirkumu grozs